Podaruj Wakacje Dzieciom

Witaj na stronie programu charytatywnego
Podaruj Wakacje Dzieciom!

Program powstał z inicjatywy Fundacji Art of Living Polska, a tworzą go Darczyńcy – ludzie o wielkim sercu. Jeśli tu jesteś, to znaczy, że dobro dzieci również nie jest Ci obojętne.

Skąd wziął się pomysł na stworzenie programu?

Już od ponad 20 lat organizujemy kolonie letnie i zimowe dla dzieci i nastolatków z autorskimi programami ART Excel i YES!. Programy obejmują rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny, profilaktykę uzależnień oraz kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Uczestnicy kolonii uczą się jak radzić sobie ze stresem i emocjami, pokonywać lęki, a trudne sytuacje zamieniać w wyzwania. Doświadczają, jak można iść śmiało przez życie, biorąc odpowiedzialność za siebie i innych.

Widząc niezwykłą wartość programów ART Excel i YES! zależy nam, aby umożliwić udział w koloniach jak największej ilości dzieci i młodzieży, zwłaszcza będących w trudnej sytuacji rodzinnej i finansowej.
parallax background

Od 2014 r. realizujemy program Podaruj Wakacje Dzieciom, którego celem jest
sfinansowanie kolonii z antystresowymi, rozwojowymi programami ART Excel
i YES! dla dzieci i młodzieży znajdujących się w pieczy zastępczej
lub wychowujących się w ubogich rodzinach.

Do tej pory z dofinansowania skorzystało już ponad 550 dzieci!

Realizacja programu jest możliwa dzięki wspaniałym sercom Darczyńców, a także współpracy z wieloma gminami, instytucjami oraz organizacjami pozarządowym. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu sprawiamy, że młode pokolenie uczy się wartości niezbędnych, by tworzyć mądre i świadome społeczeństwo. To nieoceniona inwestycja w przyszłość!